| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Çıkış_Türü | Röle, Transistör, Analog |
| Parça Numarası | 8273-1011 |
| Giriş Noktaları | 28 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ms ila 10 ms |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Modeli | CP1L-M40DR-A |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila +70°C |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Bağlantı noktası hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |