| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
|---|---|
| Ağırlık | 0,15 kilo |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| Üreticisi | Siemens |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 milisaniye |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç genişletme modülleriyle modüler |
| Çıkış Türü | Röle |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Uygulama alanları | Üretim otomasyonu, Proses kontrolü, Robotik |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 28 |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
|---|---|
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Renk | Normal |
| güç tüketimi | 5 W |
| Modeli | S7-1200 |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve Analog |
| Uygulama alanları | Üretim otomasyonu, Proses kontrolü, Robotik |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |