| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Beveiliging | Op rollen gebaseerde toegangscontrole en cyberbeveiligingsfuncties |
|---|---|
| Architectuur | Gedistribueerd met meerdere controllers en bedieningsstations |
| Maatwerk | Configureerbare besturingsstrategieën en logische programmering |
| Gebruikersinterface | Grafische mens-machine-interface (HMI) |
| Gegevenslogging | Historische gegevensopslag en trendingmogelijkheden |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Programmeringstaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
|---|---|
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
| Model | S7-1200 |
| Onderdeelnr | P1KH002 |
| Aantal_van_I/O_punten | 128 |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Allen‑Bradley |
| Modelnummer | 1756-IF8I FW 2.012 |
| Ondersteunde industrieën | Olie en gas, chemie, energieopwekking, productie |
|---|---|
| Beveiligingsfuncties | Rolgebaseerde toegangscontrole, encryptie |
| Architectuur | Gedistribueerd, modulair |
| Gegevenslogging | Uitgebreide datahistoricus en logboekregistratie |
| Ontslag | Ja, ondersteunt redundante controllers en communicatiepaden |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| CPU-type | CPU 1214C |
| montage_type | DIN-rail |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Outputmethode | Relais |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |