| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Yalıtım Sınıfı | B sınıfı |
|---|---|
| Dişli malzemesi | Çelik |
| Sistem Yonga Seti | Intel 845GV |
| Güç | 50W-5.0kW |
| Nominal tork | 4.0 Nm |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Montaj tipi | Ayaklı / Flanşlı |
|---|---|
| Hız | 750 RPM'den 3600 RPM'ye |
| Faz | Üç Fazlı |
| Görev döngüsü | S1 (sürekli) |
| Yalıtım sınıfı | F Sınıfı / H Sınıfı |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |