| Mountingtype | Foot-mounted / Flange-mounted |
|---|---|
| Speed | 750 RPM To 3600 RPM |
| Phase | Three-phase |
| Dutycycle | S1 (Continuous) |
| Insulationclass | Class F / Class H |
| Mountingtype | Foot-mounted / Flange-mounted |
|---|---|
| Speed | 750 RPM To 3600 RPM |
| Phase | Three-phase |
| Dutycycle | S1 (Continuous) |
| Insulationclass | Class F / Class H |
| Insulation Class | Class B |
|---|---|
| Gear Material | Steel |
| System Chipset | Intel 845GV |
| Power | 50W-5.0KW |
| Rated Torque | 4.0N.m |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Mountingtype | Foot-mounted / Flange-mounted |
|---|---|
| Speed | 750 RPM To 3600 RPM |
| Phase | Three-phase |
| Dutycycle | S1 (Continuous) |
| Insulationclass | Class F / Class H |
| Mountingtype | Foot-mounted / Flange-mounted |
|---|---|
| Speed | 750 RPM To 3600 RPM |
| Phase | Three-phase |
| Dutycycle | S1 (Continuous) |
| Insulationclass | Class F / Class H |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |