| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Isolatieklasse | Klasse B |
|---|---|
| Versnellingsmateriaal | Staal |
| Systeemchipset | Intel 845GV |
| Stroom | 50W-5.0 kW |
| Nominaal koppel | 4.0N.m |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Montagetype | Voetmontage/flensmontage |
|---|---|
| Snelheid | 750 tpm tot 3600 tpm |
| Fase | Driefasig |
| Inschakelduur | (Ononderbroken) S1 |
| Isolatieklasse | Klasse F / Klasse H |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |