1.Περίληψη του προϊόντος
Το INVT GD290-030G/037P-4 είναι ένας μετατροπέας συχνοτήτων υψηλής απόδοσης της σειράς Inverter Powergood 290. Ο τύπος G είναι 30kW (σταθερή ροπή) / ο τύπος P είναι 37kW (μεταβλητή ροπή),Τριφογενής 380·480VΕπικεντρώνεται στην αξιόπιστη λειτουργία σε βαριά οχήματα + ακριβή ρύθμιση ταχύτητας + εξοικονόμηση ενέργειας.
2. Πλεονεκτήματα του προϊόντος
α. Ισχυρή ροπή: υψηλή ροπή σε χαμηλή ταχύτητα, εξαιρετική για εκκίνηση με βαρύ φορτίο / σταθερή ταχύτητα σε χαμηλή ταχύτητα.
Β. Υψηλή αξιοπιστία: ευρύ φάσμα τάσης, τριπλή επικάλυψη, ενσωματωμένο φίλτρο C3 + αντιδραστήρα συνεχούς ρεύματος, καλή EMC, χαμηλές αρμονικές.
γ. εξοικονόμηση ενέργειας: αλγόριθμος ECO + κυκλοφορία πολλαπλών αντλιών, εξοικονόμηση 20% - 40% ενέργειας για ανεμιστήρες και αντλίες.
δ. Εύκολη επέκταση: Πλούσιες κάρτες επικοινωνίας και επέκτασης, συμβατές με συστήματα αυτοματισμού.
ε. Συμπίεστος: σε σχήμα βιβλίου, χωρίς κενό όταν τοποθετείται πλάι-πλάι, ο θάλαμος ελέγχου είναι μικρότερος σε μέγεθος.
| Σχέδιο | παράμετρος |
|---|---|
| Σχήμα | GD290-030G/037P-4 |
| Δύναμη | 30kW (βαρύ φορτίο G) / 37kW (ελαφρύ φορτίο P) |
| Αναλογία ταχύτητας | 1:200 |
| Αποδόσεις | 0 - 400Hz, τριφασική 0 - 480V |
| Τεχνική ένταση | Τριφογενής 380·480V (± 15%) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 Hz ((47 ̇ 63 Hz) |
| Τρόπος ελέγχου | SVC/FVC/V/F |
| Προστασία | IP20 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10°C~+40°C |