1.Productenoverzicht
INVT GD290-030G/037P-4 is een inverter Powergood 290 serie high-performance vector frequentie converter.driefasige 380 ̊480VHet heeft een boekvormige vorm, een hoge vermogendichtheid en is gericht op betrouwbaarheid voor zware voertuigen + precieze snelheidsregeling + energiebesparing.
2Voordelen van het product
a. Sterk koppel: hoog koppel bij lage snelheid, uitstekend voor start met zware belasting / stabiele snelheid bij lage snelheid.
b. Hoge betrouwbaarheid: breed spanningsbereik, drieproof coating, ingebouwd C3-filter + gelijkstroomreactor, goede EMC, lage harmonische waarden.
c. Energiebesparing: ECO-algoritme + circulatie met meerdere pompen, 20% tot 40% energiebesparing voor ventilatoren en pompen.
d. Gemakkelijk uitbreiden: rijke communicatie- en uitbreidingskaarten, compatibel met automatiseringssystemen.
e. Compact: boekvormig, zonder spleten wanneer zij aan zij geïnstalleerd wordt, en de bedieningskast kleiner.
| Project | Parameter |
|---|---|
| Model | GD290-030G/037P-4 |
| Kracht | 30 kW (zware belasting G) / 37 kW (lichte belasting P) |
| Snelheidsverhouding | 1:200 |
| Output | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Inlaatspanning | Driedimensionale schakelaars |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz ((47 ∼ 63 Hz) |
| Besturingsmodus | SVC/FVC/V/F |
| Bescherm | IP20 |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +40°C |