1.Przegląd produktu
INVT GD290-030G/037P-4 to inwerter Powergood 290 serii wysokiej wydajności wektorowy konwerter częstotliwości. typ G jest 30kW (wsteczny moment obrotowy) / typ P jest 37kW (zmiennego momentu obrotowego),trójfazowy 380 ̊480VKoncentruje się na niezawodności w ciężkich pojazdach + precyzyjnej regulacji prędkości + oszczędności energii.
2Zalety produktu
a. Silny moment obrotowy: wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości, doskonały do uruchamiania z dużym obciążeniem / stabilna prędkość przy niskiej prędkości.
b. Wysoka niezawodność: szeroki zakres napięć, powłoka trójprzewodowa, wbudowany filtr C3 + reaktor prądu stałego, dobre EMC, niskie harmoniki.
c. Oszczędność energii: algorytm ECO + krążenie wielopompowe, oszczędność energii w zakresie wentylatorów i pomp wynosi 20-40%.
d. Łatwe rozszerzanie: bogate karty komunikacyjne i rozszerzające, kompatybilne z systemami automatyki.
e. Kompaktny: w kształcie książki, bez szczelin, gdy jest instalowany obok siebie, szafa sterująca jest mniejsza.
| Projekt | parametry |
|---|---|
| Model | GD290-030G/037P-4 |
| Władza | 30 kW (obciążenie ciężkie G) / 37 kW (obciążenie lekkie P) |
| Współczynnik prędkości | 1:200 |
| Produkcja | 0 - 400 Hz, trójfazowe 0 - 480 V |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowe 380 ∼ 480 V (± 15%) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60 Hz ((47 ∼ 63 Hz) |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Ochrona | IP20 |
| Temperatura otoczenia | -10°C~+40°C |