1.Ürün Genel Görünümü
INVT GD290-030G/037P-4, Inverter Powergood 290 serisi yüksek performanslı vektör frekans dönüştürücüdür.Üç fazlı 380 ̊480V, kitap şeklinde, yüksek güç yoğunluğu.
2Ürün Avantajları
a. Güçlü tork: Düşük hızda yüksek tork, düşük hızda ağır yük başlatma / sabit hız için mükemmel.
b. Yüksek güvenilirlik: Geniş voltaj aralığı, üç kanatlı kaplama, yerleşik C3 filtre + DC reaktörü, iyi EMC, düşük harmonikler.
Enerji tasarrufu: ECO algoritması + çoklu pompa dolaşımı, fanlar ve pompalar için% 20-40 enerji tasarrufu sağlar.
d. Kolay genişleme: Zengin iletişim ve genişleme kartları, otomasyon sistemleriyle uyumludur.
e. Kompakt: Kitap şeklinde, yan yana kurulduğunda boşluk olmadan, kontrol dolabı daha küçüktür.
| Proje. | Parametreler |
|---|---|
| Model | GD290-030G/037P-4 |
| Güç | 30kW (ağır yük G) / 37kW ( hafif yük P) |
| Hız oranı | 1:200 |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380~480V (±15%) |
| Girdi sıklığı | 50/60 Hz ((47 ∼ 63 Hz) |
| Kontrol modunda. | SVC/FVC/V/F |
| Korumak | IP20 |
| Çevre sıcaklığı | -10°C~+40°C |