| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Ανακοίνωση | Επίπεδο προστασίας RS485/Modbus RTU: IP20 |
| Υπερφόρτωση | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz (VFD) |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τύπος εξόδου | Τριπλό, Πολλαπλό |
| IGBT | Infineon, Renesas |
| Χρώμα | Κανονικός |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 16KB έως 1MB |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια, Πάνελ |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτο ή υγρόψυκτο |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |