| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0-400 Hz |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Χρόνος ήπιας στάσης | 0,1 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Μέθοδος ελέγχου | Μοντάρωση πλάτους παλμού (PWM) |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 110/220V AC |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Numberofi/Opoints | Διαφέρει από μερικές έως χιλιάδες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| ExpansionCapability | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Numberofi/Opoints | Διαφέρει από μερικές έως χιλιάδες |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Βάρος | 1.18 κιλά |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | CE, UL, ROHS |