| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 1KB ila 1MB |
| Çıkış türü | Dijital ve Analog |
| Ağırlık | 1,18 kilo |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |