| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
|---|---|
| Uitgangspunten | 20 |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Aantalfi/Opunten | Varieert van enkele tot duizenden |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
|---|---|
| Uitgangspunten | 20 |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Aantalfi/Opunten | Varieert van enkele tot duizenden |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
|---|---|
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Geheugencapaciteit | Normaal gesproken 1 KB tot 1 MB |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Gewicht | 1.18 kg |
| Gewicht | Ongeveer. 0,5 tot 1,5kg |
|---|---|
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |