| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkış |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| İletişim | RS485/Modbus RTU Koruma seviyesi: IP20 |
| Aşırı yük kapasitesi | 1 dakika boyunca %150 nominal akım |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de (VFD) %150'ye kadar |
| Güç Aralığı | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
|---|---|
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış türü | Üçlü, Çoklu |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Renk | Normal |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Bloğu, Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Montaj Tipi | Duvara monte, Panele monte |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |