| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Διεπαφή λογισμικού |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |