| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Weergavetype | LCD- of LED -display |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Weergavetype | LCD of LED |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Weergavetype | LCD of LED |