| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 2094-BC02-M02-S |
| Üreticisi | Allen-Bradley/Rockwell Otomasyon |
| Ürün hattı | Kinetix 6000 Servo Drive |
| Modül sınıflandırması | 400V AC Sınıf IAM |
| Değiştirici Bölüm Sıralaması | 15kW / 23A |
| Değiştiricinin bölüm değerlendirmesi | 6.6kW / 15A (Cont RMS) |
| 3 fazlı AC girişi (Min) | 324V AC RMS |
| 3 fazlı AC giriş (Nom) | 360-480V AC RMS |
| 3 fazlı AC giriş (Max) | 528V AC RMS |
| AC Giriş Frekansı (Aralık) | 47-63Hz |
| AC Giriş Adli Frekansı | 50/60Hz |
| AC Giriş Adli Akım | 24A RMS |
| AC Max Giriş Akımı | 22A 0-Pek |
| DC Common Bus Giriş Voltajı | 458-747V DC |
| DC Common Bus Giriş Akımı | 22.6A |
| Adli DC otobüs çıkış voltajı | 650V DC |
| DC Otobüs Alt Voltaj Koruması | 275V DC |
| DC Otobüs Aşırı Voltaj Koruması | 825V DC |
| Voltajı değiştirmek | 805V DC |
| Voltajı Kapat | 755V DC |
| İç Shunt Sürekli Gücü | 50W |
| İç Shunt Zirve Gücü | 5.6kW |
| İç Shunt Direnci | 115Ω |
| Sürekli çıkış gücü | 15kW |
| En yüksek çıkış gücü (A serisi) | 30kW |
| En yüksek çıkış gücü (B-D serisi) | 37.5kW |
| Maksimum Elektrik Verimliliği | % 97 |
| Kısa devre akım derecesi | 200,000A RMS Simetrik |
| Dönüştürücü indüktansı | 500μH |
| Dönüştürücü Kapasitesi | 110μF |
| Güvenlik Fonksiyonu | Güvenli Döner Kapalı (STO) |
| Uyumlu Eksen Modülü | 2094-BM02-S |
| Tavsiye edilen sigorta | FNQ-R-10 / FNQ-R-7.5 |
| Önerilen devre kesici | 1492-SPM2D060 |
| Montaj Yöntemi | Panel/Kabin Montajı |
| Net Ağırlık | 7.26kg (16.00 lbs) |
| Uygulama | Çok eksenli hareket kontrolü, servo motor sürücüsü, endüstriyel otomasyon (makine aracı, ambalajlama, baskı) |
| İletişim Protokolü | SERCOS III |