| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer części | 2094-BC02-M02-S |
| Producent | Allen-Bradley/Rockwell Automation |
| Linia produktów | Serwowzmacniacz Kinetix 6000 |
| Klasyfikacja modułu | Klasa IAM 400V AC |
| Moc sekcji konwertera | 15kW / 23A |
| Moc sekcji falownika | 6.6kW / 15A (ciągłe RMS) |
| Wejście AC 3-fazowe (min) | 324V AC RMS |
| Wejście AC 3-fazowe (nom) | 360-480V AC RMS |
| Wejście AC 3-fazowe (max) | 528V AC RMS |
| Częstotliwość wejściowa AC (zakres) | 47-63Hz |
| Nominalna częstotliwość wejściowa AC | 50/60Hz |
| Nominalny prąd wejściowy AC | 24A RMS |
| Maksymalny prąd udarowy AC | 22A 0-szczyt |
| Napięcie wejściowe wspólnej szyny DC | 458-747V DC |
| Prąd wejściowy wspólnej szyny DC | 22.6A |
| Nominalne napięcie wyjściowe szyny DC | 650V DC |
| Zabezpieczenie podnapięciowe szyny DC | 275V DC |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe szyny DC | 825V DC |
| Napięcie załączania hamulca | 805V DC |
| Napięcie wyłączania hamulca | 755V DC |
| Ciągła moc wewnętrznego hamulca | 50W |
| Moc szczytowa wewnętrznego hamulca | 5.6kW |
| Rezystor wewnętrznego hamulca | 115Ω |
| Ciągła moc wyjściowa | 15kW |
| Moc szczytowa wyjściowa (seria A) | 30kW |
| Moc szczytowa wyjściowa (seria B-D) | 37.5kW |
| Maksymalna sprawność elektryczna | 97% |
| Znamionowy prąd zwarciowy | 200 000A RMS symetryczny |
| Indukcyjność konwertera | 500µH |
| Pojemność konwertera | 110µF |
| Funkcja bezpieczeństwa | Bezpieczne wyłączenie momentu obrotowego (STO) |
| Kompatybilny moduł osi | 2094-BM02-S |
| Zalecany bezpiecznik | FNQ-R-10 / FNQ-R-7.5 |
| Zalecany wyłącznik nadprądowy | 1492-SPM2D060 / 1492-SPM1D150 |
| Metoda montażu | Instalacja panelowa/szafowa |
| Masa netto | 7.26kg (16.00 lbs) |
| Zastosowanie | Wielooosiowe sterowanie ruchem, serwowzmacniacz, automatyka przemysłowa (obrabiarki, pakowanie, drukowanie) |
| Protokół komunikacyjny | SERCOS III |