| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Deelnummer | 2094-BC02-M02-S |
| Vervaardiging | Allen-Bradley/Rockwell Automation |
| Productlijn | Kinetix 6000 Servo Drive |
| Classificatie van modules | 400 V wisselstroomklasse IAM |
| Vermogen van de omzetter | 15 kW / 23A |
| Indeling van de sectie van de inverter | 6.6kW / 15A (cont RMS) |
| 3-fasige wisselstroominvoer (min) | 324V wisselstroom RMS |
| 3-fasige wisselstroominvoer (Nom) | 360-480V wisselstroom RMS |
| 3-fasige wisselstroominvoer (max) | 528 V wisselstroom RMS |
| AC-invoerfrequentie (bereik) | 47-63 Hz |
| Nominale frequentie van AC-invoer | 50/60 Hz. |
| Nominale AC-invoerstroom | 24A RMS |
| Maximale inbrengstststroom | 22A 0-piek |
| DC-common bus-invoerspanning | 458-747V gelijkstroom |
| DC Common Bus Input Current | 22.6A |
| Nominale DC-bus-uitgangsspanning | 650 V gelijkstroom |
| Bescherming tegen onderspanning van gelijkstroombussen | 275 V gelijkstroom |
| Bescherming tegen DC-busoverspanning | 825 V gelijkstroom |
| Shunt op spanning | 805V gelijkstroom |
| Spanning uitschakelen | 755V gelijkstroom |
| Interne shuntcontinuumpotentie | 50 W |
| Intern Shunt Peak Power | 5.6 kW |
| Interne shuntweerstand | 115Ω |
| Continu uitgangsvermogen | 15 kW |
| Peak-outputvermogen (serie A) | 30 kW |
| Peak-outputvermogen (serie B-D) | 37.5 kW |
| Maximaal elektrisch rendement | 97% |
| Kortsluitingsstroom | 200,000A RMS Symmetrisch |
| Induktansie van de omvormer | 500 μH |
| Capaciteit van de converter | 110 μF |
| Veiligheidsfunctie | Veilig koppel uitgeschakeld (STO) |
| Compatibele asmodule | 2094-BM02-S |
| Aanbevolen lont | FNQ-R-10 / FNQ-R-7.5 |
| Aanbevolen schakelaar | Voor de toepassing van deze richtlijn worden de volgende voorschriften toegepast: |
| Montage methode | Installatie van paneel/kas |
| Nettogewicht | 7.26kg (16.00 lbs) |
| Toepassing | Bewegingsbesturing op meerdere assen, servomotor aandrijving, industriële automatisering (machinewerktuig, verpakking, drukwerk) |
| Communicatieprotocol | SERCOS III |