| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Depo | 8 GB Flaş Bellek |
|---|---|
| Desteklenen protokoller | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Görüntüleme türü | Dokunmatik LCD |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
|---|---|
| Depo | 8 GB Flaş Bellek |
| Bellek kapasitesi | 128 MB RAM, 512 MB Flaş |
| Muhafaza derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Normal |
| Malzeme | ABS Plastik |
|---|---|
| Ağırlık | 500 Gram |
| Giriş türü | Kapasitif Dokunmatik |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 saniye boyunca %150 |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Endüstri | Üretim |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |