| Desteklenen endüstriler | Petrol ve Gaz, Kimya, Enerji Üretimi, İmalat |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Rol tabanlı erişim kontrolü, şifreleme |
| Mimarlık | Dağıtılmış, modüler |
| Veri kaydı | Kapsamlı veri tarihçisi ve günlük kaydı |
| Artıklık | Evet, yedek denetleyicileri ve iletişim yollarını destekler |
| Boyutlar | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
| Arayüz | RS422, RS232, Ethernet, USB ve SD kart |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Hafıza | 50 kB |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Üreticisi | Siemens |
| Renk | Normal |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |