| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή, μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή, μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή, μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή, μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή, μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε πάνελ, ράγα DIN, Επιτοίχια |
| Εφαρμογή | Παραγωγή, μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |