| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Γλώσσες προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |