| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |