| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy, szyna DIN, montaż ścienny |
| Aplikacja | Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy, szyna DIN, montaż ścienny |
| Aplikacja | Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy, szyna DIN, montaż ścienny |
| Aplikacja | Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy, szyna DIN, montaż ścienny |
| Aplikacja | Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy, szyna DIN, montaż ścienny |
| Aplikacja | Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż panelowy, szyna DIN, montaż ścienny |
| Aplikacja | Wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Możliwość integracji | Systemy SCADA, HMI, MES |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |