| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Typ | System automatyzacji |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Certyfikaty | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 110 V AC/DC |
| Protokół komunikacyjny | IEC 61850 |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Typ | Przekaźnik zabezpieczenia elektrycznego i urządzenie sterujące |