| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Output Points | 16DO |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Programminglanguages | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Type | Automation System |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Certifications | CE, UL, ISO 9001 |
|---|---|
| Inputvoltage | 110V AC/DC |
| Communicationprotocol | IEC 61850 |
| Responsetime | Less Than 10 Ms |
| Type | Electrical Protection Relay And Control Device |