| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | W20DRN71M2 |
| Μάρκα | SEW Eurodrive (Γερμανία) |
| Τύπος Κινητήρα | DRN71M2, ασύγχρονος 3 φάσεων |
| Ονομαστική Ισχύς | 0.37kW (0.5HP) |
| Πόλοι | 2 |
| Ταχύτητα Εισόδου (50/60Hz) | 1400 / 1700 σ.α.λ. |
| Σχέση Μετάδοσης | 27.50 |
| Ταχύτητα Εξόδου | ~50.9 / 61.8 σ.α.λ. |
| Ροπή Εξόδου | 38 Nm (ονομαστική) |
| Συντελεστής Λειτουργίας | 1.05 |
| Προστασία | IP55 |
| Μόνωση | Κλάση F (155°C) |
| Τάση | 380-420V Δ / 220-240V Y (50Hz); 460V (60Hz) |
| Στήριξη | M2B (Με πόδια) |
| Λίπανση | SEW PG 460, Λίπανση διάρκειας ζωής |
| Καθαρό Βάρος | Περίπου 10 kg |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, CSA |