| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | W20DRN71M2 |
| Marka | SEW Eurodrive (Almanya) |
| Motor Türü | DRN71M2, 3 fazlı asinkron |
| Adlık Güç | 0.37kW (0.5HP) |
| Polonyalılar | 2 |
| Giriş hızı (50/60Hz) | 1400 / 1700 rpm |
| Düğüm oranı | 27.50 |
| Çıkış Hızı | ~50.9 / 61.8 rpm |
| Çıktı Döner | 38 Nm (notlu) |
| Hizmet Faktörü | 1.05 |
| Koruma | IP55 |
| İzolasyon | F sınıfı (155°C) |
| Voltaj | 380-420V Δ / 220-240V Y (50Hz); 460V (60Hz) |
| Montaj | M2B (Ayaklı) |
| Yağlama | SEW PG 460, Hayat boyu yağlama |
| Net Ağırlık | Yaklaşık 10 kg. |
| Sertifikalar | CE, UL, CSA |