| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 60°C |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |