| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, seriële poorten |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Gewicht | Ongeveer. 0,5 tot 1,5kg |
|---|---|
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Afmetingen | Varieert per model |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
|---|---|
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Montage | DIN-rail- of paneelmontage |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Type | Automatiseringsysteem |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |
|---|---|
| Ethernet -poorten | 8 tot 24 poorten |
| Stroomverbruik | minder dan 10w |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |