| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, porty szeregowe |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zasilanie | 24 V DC lub 110/220 V AC |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ | System automatyzacji |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
|---|---|
| Porty Ethernet | 8 do 24 portów |
| Pobór mocy | Mniej niż 10 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 60°C |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |