| Uitgangspunten | 24DO |
|---|---|
| Onderdeelnr | U-8adc-1 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Geheugen_grootte | 50 kB |
| Uitgangspunten | 20 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Montagetype | DIN-rail |
|---|---|
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
|---|---|
| categorie | Automatiseringsapparatuur |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Sollicitatie | Controle van het productieproces |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
|---|---|
| Uitgangspunten | 20 |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Aantalfi/Opunten | Varieert van enkele tot duizenden |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
|---|---|
| Uitgangspunten | 20 |
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Aantalfi/Opunten | Varieert van enkele tot duizenden |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Model | Cp1l-m40dr-a |
|---|---|
| Uitgangspunten | 20 |
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Invoerpunten | 100-2 |
| Voedingsspanning | AC240-360V. |