| Çıkış Noktaları | 24DO |
|---|---|
| Parça Numarası | U-8ADC-1 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Hafıza boyutu | 50 kB |
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
|---|---|
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Başvuru | Üretim Proses Kontrolü |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| SayıOfI/OPuan | Birkaç taneden binlercesine kadar değişir |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Modeli | CP1L-M40DR-A |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Giriş Noktaları | 100-2 |
| Güç Kaynağı voltajı | AC240-360V. |