| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Koruma | ben |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
|---|---|
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve Analog |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Parça Numarası | XVME-564 |
|---|---|
| Power_supply | 24 V DC |
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması (FBD), Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Kategori | Otomasyon |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Güç | 2 |
| giriş sayısı | 16 ila 64 |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| CPU_Type | İşlemci 1214C |
| montaj tipi | IP65 |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |