| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1-20 adet 1 hafta |
| Menşe yeri | Almanya/Çin |
| Marka adı | Siemens |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ağ arayüzü | 10/100/1000 Mbps Ethernet bağlantı noktaları |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
|---|---|
| Tepki süresi | Milisaniye |
| Görüntülemek | 7 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç modülleriyle modüler genişletmeyi destekler |
| Modeli | FX5U-32MT/ES |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |