| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ABB |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Levertijd | 5-8 werkdag |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1-20 STUKS 1 week |
| Plaats van herkomst | Duitsland/China |
| Merknaam | Siemens |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Netwerkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
|---|---|
| Reactietijd | Milliseconden |
| Weergave | 7 |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Breedte | 22,5 mm |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Ondersteunt modulaire uitbreiding met I/O-modules |
| Model | FX5U-32MT/ES |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
|---|---|
| Gebruikersinterface | HMI (Human Machine Interface), touchscreen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Protocolondersteuning | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Weergave | 7 |
| Zwakke stoptijd | 0,1 tot 60 seconden |
|---|---|
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |