| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Voedingsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Uitgangspunten | 24DO |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Geheugen | 50 kB |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| montage_type | DIN-rail |
| Reactietijd | 1 ms |
|---|---|
| CPU-type | Met microprocessor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Kleur | Normaal |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 500 Gram |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Gegevensoverdrachtsnelheid | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Managementinterface | Web GUI, CLI, SNMP |
| Ledindicatoren | Macht, Verbinding/Activiteit, Snelheid |
| Communicatieprotocollen | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Netwerkpoorten | 8 x RJ45, 2 x SFP |