| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Uitgangstype | Relais |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgangen |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| NumberofInputs | 16 digitale ingangen |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Invoertype | Digitale ingang, analoge ingang |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Model | S7-1200 |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Ingangsspanning | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Processortype | Met microprocessor |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Vermogen | 0,5 kW tot 500 kW |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Geheugencapaciteit | Normaal gesproken 16 KB tot 1 MB |
| Invoerpunten | 36 punten. |
| Gebruikersinterface | HMI-touchscreen / software-interface |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| DisplayInterface | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Reactietijd | 1 ms tot 10 ms |
|---|---|
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Ingangsspanningsbereik | 100-240 V AC |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |