| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Çıkış Türü | Röle |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Modeli | S7-1200 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Ekran Arayüzü | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Tepki süresi | 1 ms ila 10 ms |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |