| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Besleme gerilimi | 24VDC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 110/220V AC |
| Çıkış Noktaları | 24DO |
|---|---|
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Hafıza | 50 kB |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| montaj tipi | IP65 |
| Tepki Süresi | 1 ms |
|---|---|
| CPU_Type | Mikroişlemci Tabanlı |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Renk | Normal |
| Montaj tipi | Panel montajı |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 500 Gram |
| Çalışma voltajı | 24 V DC |
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, CLI, SNMP |
| LED göstergeler | Güç, Bağlantı/Aktivite, Hız |
| İletişim protokolleri | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Ağ bağlantı noktaları | 8 x RJ45, 2 x SFP |