| Ethernet -poorten | 8 tot 24 poorten |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Invoerfrequentie | 50/60 HZ |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtgekoeld of vloeistofgekoeld |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Gewicht | Varieert per model |
| Model | S7-1200 |
| Invoerfrequentie | 50/60 HZ |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtgekoeld of vloeistofgekoeld |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Gewicht | Varieert per model |
| Model | S7-1200 |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Frequentiebereik | 0 tot 400 Hz |
|---|---|
| Beschermingsfuncties | Overstroom, overspanning, onderspanning, overtemperatuur |
| Zwakke stoptijd | 0 tot 60 seconden instelbaar |
| Overbelastingscapaciteit | 150% geschatte Stroom 60 Seconden |
| Zwakke starttijd | 0 tot 60 seconden instelbaar |
| Materiaal | Roestvrij staal, kunststof, legering, aluminium, messing |
|---|---|
| Druk | Middelmatige druk, hoge druk, lage druk, aangepast, normale druk |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur, gemiddelde temperatuur, normale temperatuur, lage temperatuur, -10°C-100°C |
| Media | Gas, water, basis, olie, drank.etc |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Frequentie | 50/60 Hz |
|---|---|
| Communicatieinterface | RS485, EtherCAT |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| AC-spanning | 208-230/240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Reactiefrequentie | 2 kHz |
|---|---|
| Instelbaar snelheidsbereik | 1:1000 (V/C) |
| Controletype | FVC |
| Paneelnr | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Verzendmethoden | DHL/FEDEX/EMS/TNT |