| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Genişletilebilirlik | Genişletme modülleri ile modüler |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| Başvuru | HVAC, pompalar, konveyörler, fanlar ve endüstriyel otomasyonda kullanılır |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Ürün adı | Değişken Frekanslı Sürücü (VFD) |
| Koruma özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
| İşlev | Motor giriş frekansını ve voltajını değiştirerek motor hızını ve torkunu kontrol edin |
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Ağırlık | Modele göre değişir |
| Modeli | S7-1200 |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Ağırlık | Modele göre değişir |
| Modeli | S7-1200 |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
|---|---|
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Yumuşak durma zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 Saniye İçin %150 Nominal Akım |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Plastik, Alaşım, alüminyum, Pirinç |
|---|---|
| Basınç | Orta Basınç, Yüksek Basınç, Alçak Basınç, özelleştirilmiş, Normal basınç |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık,Orta Sıcaklık,Normal Sıcaklık,Düşük Sıcaklık,-10°C-100°C |
| Medya | Gaz, Su, Baz, Yağ, İçecek.etc |