| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Kategoria | Sprzęt automatyki |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Waga | 1,5 KG |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Kategoria | Sprzęt automatyki |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI/interfejs oprogramowania |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Moc znamionowa | 110 kW (150 KM) |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 220a |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj jest kompaktowy |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe | 110-240 V |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Jasność | NIE |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Port | SATA3 |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Standardy zgodności | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ instalacji | Montaż na panelu / na szynie DIN |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |