| Czas dostawy | 5-7 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Punkty wejściowe | 36DI |
|---|---|
| Pobór mocy | 10 w |
| Czas miękkiego startu | 0,1 do 60 sekund |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Aplikacja | Fabryka ropy i gazu, elektrownia |
|---|---|
| Suma punktów | 60 punktów. |
| Stan | Nowy Oryginalny Z Zapieczętowanym |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Nr części | 9907-838 |
| Moc | 7,5 kW (ciężkie obciążenie G) / 11 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Szczegóły pakowania | Sztuki |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MITSUBISHI |
| Moc znamionowa | 55 kW (75 KM |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 63 Hz (47-50/60 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 115A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Moc | 22 kW (ciężkie obciążenie G) / 30 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Temperatura środowiska | −10℃~+40℃ |
| Moc | 11 kW (ciężkie obciążenie G) / 15 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:200 (SVC) |
| Moc | 11 kW (ciężkie obciążenie G) / 15 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Przeciążalność | 1:200 (SVC) |
| Moc | 2,2 kW (ciężkie obciążenie G) / 3 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–napięcie znamionowe |
| Tryb sterowania | Wektor bez PG (SVC) / V/F / wektor PG (FVC) |
| Przeciążalność | 180% 60 s, 200% 10 s |