| Teslim süresi | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Schneider |
| Giriş Noktaları | 36DI |
|---|---|
| Güç tüketimi | 10 W |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Parça Numarası | 9907-838 |
| Güç | 7,5kW (Ağır hizmet G) / 11kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | MITSUBISHI |
| Nominal Güç | 55kW(75HP |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 63Hz(47‑50/60Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 115A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Güç | 22kW (Ağır hizmet G) / 30kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Çevre sıcaklığı | −10°C~+40°C |
| Güç | 11kW (Ağır hizmet G) / 15kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:200(SVC) |
| Güç | 11kW (Ağır hizmet G) / 15kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:200(SVC) |
| Güç | 2,2kW (Ağır hizmet G) / 3kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0–400Hz, Üç Fazlı 0–Nominal Gerilim |
| Kontrol modu | PG'siz Vektör (SVC) / V/F / PG Vektörü (FVC) |
| Aşırı Yük Kapasitesi | %180 60'lar, %200 10'lar |