| Güç | 3kW (Ağır hizmet G) / 4kW (Hafif yük P)) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Güç | 30kW (Ağır hizmet G) / 37kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Çevre sıcaklığı | −10°C~+40°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güç | 4kW (Ağır hizmet G) / 5,5kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Nominal Güç | 132kW(180HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 260A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 160kW(215HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 320A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 185kW(250HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 380A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Uyumluluk standartları | IEC 61131, ISO 9001, CE Sertifikalı |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Güvenlik standartları | CE, UL, ROHS uyumlu |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
|---|---|
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Kurulum türü | Panele monte veya DIN rayı |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |