| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Üreticisi | Siemens |
| Modeli | S7-1200 |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
| Uyumluluk | SCADA Sistemleri, HMI Panelleri |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Boyutlar | Modele göre değişir; genellikle panel entegrasyonu için kompakttır |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Teslim süresi | 5-7iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 20 adet 1 hafta |
| Menşe yeri | Almanya |
| Marka adı | Siemens |
| Nominal Güç | 90kW(120HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 180A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de (VFD) %150'ye kadar |
|---|---|
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Başlangıç Akımı | Azaltılmış başlatma akımı (Yumuşak yol verici) |
| Nominal Güç | 250kW(335HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 460A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 220kW(295HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 420A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Koruma Özellikleri | Aşırı gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, kısa devre, termal aşırı yük |
|---|---|
| Başlangıç torku | %150'ye kadar nominal tork |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Güç Aralığı | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Nominal Güç | 75kW(100HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 150A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 200kW(268HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 370A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |