| Levertijd | Guangdong, China |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Schneider |
| Invoerpunten | 36DI |
|---|---|
| Stroomverbruik | 10 W |
| Zwakke starttijd | 0,1 tot 60 seconden |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek, elektriciteitscentrale |
|---|---|
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Onderdeelnr | 9907-838 |
| Stroom | 7,5 kW (zware belasting G) / 11 kW (lichte belasting P) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Overbelastingscapaciteit | 1:100 (SVC); 1:1000 (FVC) |
| Verpakking Details | Stukken |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | MITSUBISHI |
| Nominaal vermogen | 55 kW (75 pk). |
|---|---|
| Ingangsspanning | Driefasig 380-440V AC (±15%) |
| Ingangsfrequentie | 63 Hz (47-50/60 Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 115A |
| Uitgangsfrequentie | 0,1-400 Hz |
| Stroom | 22 kW (zware belasting G) / 30 kW (lichte belasting P) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Omgevingstemperatuur | −10℃~+40℃ |
| Stroom | 11 kW (zware belasting G) / 15 kW (lichte belasting P) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Overbelastingscapaciteit | 1:200 (SVC) |
| Stroom | 11 kW (zware belasting G) / 15 kW (lichte belasting P) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Overbelastingscapaciteit | 1:200 (SVC) |
| Stroom | 2,2 kW (zware belasting G) / 3 kW (lichte belasting P) |
|---|---|
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0-400 Hz, driefasige 0-nominale spanning |
| Controlemodus | PG-loze vector (SVC) / V/F / PG-vector (FVC) |
| Overbelastingscapaciteit | 180% jaren '60, 200% jaren 10 |